OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

pro region: Praha a Stredočeský kraj,
                    Brno - Juhomoravský - Olomoucký a Zlínský kraj

Hlavní pracovní náplň:

  • prezentace portfolia produktů společnosti
  • aktivní hledání nových prodejců a velkoobchodních zákazníků
  • komunikace a péče o nové velkoobchodné partnery jako jsou kosmetičky a SPA centra
  • organizace a účast na kurzech a prodejních akcích
  • pravidelné výstupy o své práci
  • průzkum trhu
  • pravidelný reporting

Očekáváme:

  • zkušenosti s prací obchodního zástupce v oblasti kosmetických salonů
  • samostatné obchodní přemýšlení
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • bydliště v uvedeném regionu
  • povědomí o přírodní kosmetice
  • základní orientaci v trendech přírodní kosmetiky a zdravý životní styl
  • vlastní automobil a řidičský průkaz skupiny B.
  • spolupráce na vlastní živnostenský list
  • dobrá znalost práce s počítačem, znalost MS Office (zejména Word, Excel, PowerPoint)
  • samostatnost a flexibilitu při zadávání úkolů
  • CV s fotografií a motivační dopis

Nabízíme:

  • práci na ŽL v rozsahu plného úvazku
  • pohyblivou pracovní dobu
  • motivační ohodnocení v závislosti na výkonu a úspěšnosti v terénu
  • možnost vzdělávání se v oboru kosmetiky
  • výrobky PHYT'S
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí, vzdělávací a rozvojové příležitosti
  • nástup dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete CV s fotografií a motivační dopis na info@phyts.cz.