PHYT‘S - 100% přírodní certifikovaná BIO kosmetika

 

PHYT‘S nabízí od roku 1972 účinnou a vysoce kvalitní BIO kosmetiku s certifikací Cosmebio založenou na složkách čistě přírodního původu. Pečlivě vybíráme a používáme jen ty nejkvalitnější prvotřídní suroviny z ekologického zemědělství. V našich produktech používáme BIO esenciální oleje, květovou vodu, BIO rostlinné oleje lisované za studena, rostlinné výtažky, přírodní minerály a vitamíny, to vše v nejvyšší kvalitě.

 

Všechny kosmetické produkty od Laboratoří Phyt's byly vyvinuty s cílem zajistit pro naše klienty co nejvyšší kvalitu a nejvyšší úroveň bezpečnosti při respektování biodiverzity a zdraví člověka díky:

 dokonalé znalosti certifikovaných BIO esenciálních olejů, s cílem zajistit jejich nejlepší dávkování,
 aktivním látkám a složkám 100% přírodního původu,
 certifikacím od Qualité France, certifikačního orgánu Cosmébio,
 jednorázovým ošetřením na zaručení hygieny a bezpečnosti při profesionálním ošetření,
 kosmetice, která zaručuje, že neobsahuje žádné konzervační látky, syntetická barviva, parabeny, silikony, bisfenol A, ftaláty, PEG, GMO, fenoxyethanol a není testována na zvířatech.

 CHARTE COSMEBIO®
 je jedna z největších a nejpřísnějších certifikačních organizací na světě, byla založena v roce 2002. Ochrannou známku CHARTE COSMEBIO® uděluje obchodní asociace výrobců ekologicky kontrolované kosmetiky Cosmebio svým členům, pokud prokáží splnění přísných požadavků kladených na kosmetické výrobky. Podmínky pro udělení certifikace Cosmebio vycházejí ze standardů francouzské kontrolní organizace ECOCERT a podle minimálního množství použitých surovin v BIO kvalitě.

Ochranná známka Cosmebio BIO zaručuje, že:

 Minimálně 95% složek z celkového složení je z přírodních surovin nebo přírodního původu
 Minimálně 95% použitých rostlinných složek je v kvalitě BIO
 Minimálně 10% z celkového složení je v kvalitě BIO (pochází z ekologického zemědělství)

Certifikát Cosmebio garantuje mezi jiným, že kosmetika neobsahuje:

 žádné syntetické konzervanty (parabeny a fenoxyethanol)
 ropné deriváty (silikony, parafín, PEG)
 GMO
 syntetické vůně a barviva
 výrobky nejsou ošetřeny ionizujícím zářením
 výrobky nejsou testovány na zvířatech 

 Qualité FRANCE
 je nezávislý certifikační orgán, který provádí certifikační procesy. Na získání této certifikace je potřebné respektovat životní prostředí a přirozené životní podmínky živočichů, podporovat používání přírodních složek z ekologického zemědělství a rozvíjet omezování syntetických produktů. Akreditovaný více než 40 mezinárodními orgány a s účastí ve více než 80 zemích je Qualité FRANCE světovým lídrem mezi nejznámějšími certifikačními agenturami na světě.