Díky čemuž je kosmetika PHYT'S výjimečná?

 

 Ze stovek našich produktů, každý jeden disponuje certifikací COSMEBIO. PHYT'S již 51 let vyrábí produkty bez konzervačních látek, produkty obsahují 100% přírodní složky, což je při tak široké nabídce produktů skutečně výjimečné.

 100% přírodní složení. Produkty PHYT'S jsou vyrobeny z esenciálních olejů, komplexní synergie rostlinných extraktů, květů, listů a kůry stromů, panenských olejů, minerálů a přírodních vitamínů.

 Naše produkty jsou definovány jako BIO-Aktivní péče o pleť. BIO-Aktivní znamená, že kromě absence chemikálií a znečišťujících látek používaných v surovinách (pesticidy, chemická hnojiva, GMO, CMR), které se v průběhu času mohou hromadit v těle, výrobek obsahuje významné množství účinných látek, které vytvářejí neuvěřitelné výsledky, které můžete cítit a také vidět na své pleti.

 Důležitost snížení vlivu chemikálií v životním prostředí. Snažíme se chránit naše životní prostředí, jeho biodiverzitu a přirozenou rovnováhu.

 Všechny obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů.

 Ochrana životního prostředí (např. držadla štětců se vyrábějí z udržitelných lesů, produkty se netestují na zvířatech, obaly rtěnek jsou vyrobeny z kukuřice, ...).

 Přírodní ingredience mají více příbuznosti s přirozenými složkami epidermy. Jsou lépe absorbovány tělem, neboť existuje organický vztah mezi epidermou a rostlinami.

 Naše profesionální produkty jsou baleny ve speciálních skleněných ampulkách, což umožňuje kosmetičkám pracovat vždy s čerstvými produkty bez obsahu syntetických složek a s vysokým obsahem účinných látek.

 V kosmetických salonech Vám kosmetička po diagnostice vaší pleti doporučí ze široké škály našich produktů ty nejvhodnější na váš typ pleti.

 V nabídce máme 17 druhů obličejových ošetření a 11 druhů ošetření na tělo. Takto široký sortiment nabízí individuální personalizované ošetření pro všechny věkové kategorie, typy pleti a také pro pány.

 Ke kosmetickým ošetřením patří i speciální postupy a 15 různých účinných masáží, které se používají individuálně při jednotlivých ošetřeních.

 Na mnohé naše produkty se dělaly testy účinnosti, které dokazují jejich vysokou účinnost.

 V současnosti je kosmetika PHYT'S ve více než 45 zemích světa a jen v samotné Francii ve více než 3 000 kosmetických salonech a wellness hotelech.